وبلاگ
یادگیری آنلاین زبان خارجی به کمک وی پی ان

یادگیری آنلاین زبان خارجی به کمک وی پی ان

یادگیری زبان خارجه یکی از تصمیم هایی است که بسیاری از افراد به آن علاقه دارند و اگر دقت کنید آن را در لیست کار‌هایی که باید انجام دهند قرار می‌دهند.

حتما برای شما هم پیش آمده و دیده‌اید که یک فرد با شش ماه زندگی در یک کشور خارجی، زبان آن‌جا را از فردی که سال‌ها در ایران برای یادگیری تلاش کرده بهتر صحبت می‌کند.

این امر به این علت است كه زندگی در یك كشور و غرق شدن در زبان و گوش دادن مداوم به مكالمات آن زبان، بیشتر از گذراندن درس آن زبان در كلاس و دانشگاه تاثیر می‌گذارد.

خوشبختانه راه‏هایی برای یادگیری عمیق یك زبان خارجی به صورت آنلاین وجود دارد که شما را در شرایطی قرار می‌دهد تا با آن زبان خو بگیرید.

یادگیری زبان خارجی

طبیعتاً مانند این نمی‌شود که شما شخصا در آن کشور حضور داشته باشید ولی از کلاس‌های خسته کننده و تئوری بهتر خواهد بود.

 

با استفاده از شبكه خصوصی مجازی یا وی پی ان شما می‏‌توانید تصور كنید كه در یك كشور دیگر هستید و بر مرزهای جغرافیایی غلبه كرده و شبكه‏‌های ویدئویی خارجی و یا آموزش‌های ویدئویی با آن زبان مورد نظرتان را تماشا كنید.

من تماشای ویدئو آموزشی به زبان خارجی را بسیار پیشنهاد می‌کنم، چرا ؟

چون علاوه بر یادگیری زبان، شما در حال یادگیری آن موضوع هم خواهید بود و در واقع با یک تیر دو نشان زده‌اید. در این حالت به دنبال موضوعاتی بروید که به آن علاقه‌مند هستید و از دیدن و یادگرفتن آن لذت ببرید.

آموزش زبان با vpn

به كودكان كمك کنید تا زبان خارجی را با به‌کارگیری VPN بیاموزند

زمانی كه ما جوان هستیم مغز ما آمادگی بیشتری برای دریافت اطلاعات و یادگیری دارد. كودكان و نوجوانان می‌‏توانند به‌سادگی زبان‏های مختلف را یاد بگیرند. به همین دلیل به والدین پیشنهاد می‌شود تا با استفاده از VPN میان فرزندانشان و زبان‏های خارجی ارتباط برقرار نمایند.

یادگیری زبان خارجی کودکان

وقتی فرزندانتان می‏توانند برنامه‏‌های كارتونی مانند تام و جری را به زبان‏های انگلیسی یا هر زبان دیگری تماشا كنند، چرا باید این برنامه‌‏ها را فقط به زبان مادری خود ببینند؟

چگونه یك VPN را برای یادگیری زبان خارجی انتخاب نماییم

آدرس اینترنتی شما یک نشانی الكترونیك است كه موقعیت مكانی شما را نشان می‏‌دهد. این نشانی به وب‌‏سایت‌‏ها اجازه می‌‏دهد تا شما را از مشاهده محتوای خود باز دارند و دسترسی شما را مسدود نمایند.

برخی از ارائه دهندگان خدماتی در کشور‌های مختلف امکان دسترسی افراد از کشور‌های دیگر را مسدود می‌کنند. به عنوان مثال سرویس نت فلیکس که مانند آپارات ما ایرانی‌هاست، در بسیاری از کشور ها قابل دسترسی نیست و یا یوتیوب که امکان دسترسی ما به آن صلب شده است.

یادگیری زبان با وی پی ان

VPN به شما كمك می‏كند تا موقعیت مكانی اصلی خود را مخفی کنید، در واقع آن را تغییر دهید و در نهایت به آن سایت‌ها دسترسی داشته باشید.

لازمه استفاده از وی پی ان برای یادگیری زبان یك كشور آن است كه فیلتر شکن مورد نظر شما در كشور موردنظر سرورهایی داشته باشد. بنابراین هنگام خرید وی پی ان، باید موقعیت سرورهای آن را بررسی نمایید.

خوشبختانه فیت نت در کشور‌های مهم دنیا مانند آمریکا،انگلستان،سوئد، آلمان،امارات و ۵ کشور دیگر سرور دارد و کاربران می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند.

سرعت برقراری اتصال فیلتر شکن

علاوه بر وجود داشتن سرور در كشور موردنظر، VPN باید توانایی برقراری اتصال را در بیشترین سرعت و کمترین زمان داشته باشد. اگر شما قصد تماشای آنلاین شبكه‌‏های تلویزیونی خارجی را دارید، به‌جای صرف وقت برای یادگیری زبان ناچار به انتظار برای بارگذاری ویدئوها خواهید شد.

اما پیدا کردن و خرید VPN پرسرعت کار غیر ممکنی نیست، تنها کافیست نکاتی را قبل از خرید به یاد داشته باشید تا با دریافت یک اشتراک آزمایشی، تمام اطلاعات آن را بدست آورید.

با استفاده از VPN قابلیت یادگیری زبان‌های خارجی را در خود تقویت كنید

پس از انتخاب ارائه دهنده فیلتر شکن، دنیا در دست شماست. تا زمانی كه VPN شما در كشور موردنظر سرور داشته باشد، شما می‏توانید تلویزیون ملی آن كشور را به‌صورت آنلاین تماشا كنید.

هزینه اشتراک وی پی ان در ایران بین ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان است. این مبلغ در مقابل هزینه‌‏های دانشگاه یا زندگی در آن کشور مورد نظر، اصلاً قابل مقایسه نیست.

شبكه نتفلیكس را به زبان دلخواه خود تماشا كنید

با استفاده از VPN می‏توانید برنامه‏‌های شبکه نتفلیکس که آمریکایی است را به هر زبان خارجی دلخواه مشاهده کنید ( به غیر از کشور‌هایی مسدود شده اند).

زمانی که به یک سرور VPN متصل می‏‌شوید، این‌طور به نظر می‏رسد که در آن کشور هستید و اگر در آن حالت به‌حساب نتفلیکس خود وارد ‏شوید، فهرست برنامه‏‌های آن را به زبان آن کشور مشاهده خواهید کرد.

تماشای فیلم‌ها و برنامه‏های تلویزیونی به یک زبان خارجی ابزار مهمی برای تقویت شنیدار و درک مطلب شماست. نه‌تنها برای شما سرگرمی محسوب می‌شود، بلکه فرآیند یادگیری شما را نیز تسریع و تسهیل می‏‌نماید.

تماشای نت فلیکس

همچنین نکته جالب‏تر اینکه اگر شما با وی پی ان از کشور سوئد متصل شوید، می‏توانید فیلم‌ها و برنامه‏‌های تلویزیونی را با زیرنویس آن زبان نیز تماشا کنید.

بدین ترتیب می‏توانید فیلم را به زبان مادری خود تماشا کرده و به‌طور هم‌زمان زیرنویس خارجی آن را نیز مشاهده نمایید.

امتیاز خود را برای این مقاله ثبت کنید
[کل رای‌ها: 0 میانگین: 0]

یک دیدگاه برای “یادگیری آنلاین زبان خارجی به کمک وی پی ان

بپرسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.