وی پی ان رایگان

چرا ؟

در این قسمت از سایت ، فیلتر شکن رایگان و همچنین اشتراک‌های یک‌هفته‌ای به‌منظور آشنایی کاربران جدید با خدمات و کیفیت VPN ها ارائه می‌شود تا با اطمینان خاطر از سرویس‌های بلندمدت ما استفاده نمایند. تنها تفاوت رایگان و هفته‌ای در این است که برای دریافت وی پی ان رایگان باید با یکی از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید که ممکن است کمی زمان‌بر باشد ولی اشتراک هفته‌ای در همان لحظه پس از پرداخت هزینه ناچیز ، تحویل داده می‌شود.

درخواست فیلتر شکن رایگان

در این روش شما با یکی از راه‌های ارتباطی با ما تماس گرفته و درخواست اشتراک رایگان یک‌هفته‌ای را ارسال می‌کنید و کارشناس‌های پشتیبانی به‌نوبت اکانت‌های شمارا تعیین کرده و سپس برای شما ارسال خواهند کرد.

دریافت از تلگرام

@fitnets

دریافت از ایمیل

myfitnets@gmail.com

در این روش دیگر نیازی به منتظر ماندن کارشناس‌های ما نیست و با پرداخت هزینه تعیین‌شده به‌صورت آنی اطلاعات اشتراک شما نمایان شده و همچنین یک نسخه از آن به ایمیل شما ارسال می‌گردد.

نظرات کاربرانی را که از خدمات ما استفاده کردند را مشاهده کنید

همانطور که می‌دانید فیلتر شکن رایگان در بیشتر مواقع با مشکلاتی همراه است که امکان دارد این مشکل وجود تبلیغات باشد و یا پایین بودن سطح کیفیت و امنیت ، ولی vpn های رایگانی که توسط ما برای شما ارائه خواهد شد هیچگونه تفاوتی با سرویس‌های بلند مدت ما نخواهند داشت ، یعنی فردی که از فروشگاه اصلی ما خرید vpn را انجام داده است با فردی که اشتراک رایگان یا یک هفته‌ای تهیه کرده در یک سطح هستند.

در نظر داشته باشید که هر کاربر تنها یک بار قابلیت خرید و یا دریافت وی پی ان از این قسمت را دارد و آن هم به دلیل ماهیت آن که جهت آشنایی و معرفی خدمات فیت نت در نظر گرفته شده است.