چرا وی پی ان رایگان؟

در این قسمت از سایت ، فیلتر شکن رایگان و همچنین اشتراک‌های یک‌هفته‌ای به‌منظور آشنایی کاربران جدید با خدمات و کیفیت VPN و فیلتر شکن ها ارائه می‌شود تا با اطمینان خاطر از سرویس‌های بلندمدت ما استفاده نمایند. تنها تفاوت رایگان و هفته‌ای در این است که برای دریافت وی پی ان رایگان باید با یکی از راه‌های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید که ممکن است کمی زمان‌بر باشد ولی اشتراک هفته‌ای در همان لحظه پس از پرداخت هزینه ناچیز، تحویل داده می‌شود.

دریافت vpn رایگان و ارزان

شما به دو روش زیر امکان دریافت و تست خدمات ما را خواهید داشت

در این روش شما با یکی از راه‌های ارتباطی با ما تماس گرفته و درخواست اشتراک رایگان یک‌هفته‌ای را ارسال می‌کنید و کارشناس‌های پشتیبانی به‌نوبت اکانت‌های شمارا تعیین کرده و سپس برای شما ارسال خواهند کرد. گزینه بعدی نیز خرید اشتراک یک هفته‌ای است که تحویل آن به صورت آنی می‌باشد

یک هفته
خرید vpn یک هفته‌ای فیلتر شکن یک یک هفته‌ای فیت نت
۱۰۰۰
تومان
  • بازگشت وجه
  • پرسرعت
  • نهایت امنیت
  • همه دستگاه ها

موقعیت سرور ها

تبلیغات شما بر روی وب‌سایت‌های فارسی در معرض دید میلیون‌ها نفر قرار می‌گیرد

آمریکا
امارات ( دوبی )
انگلستان
کانادا
فرانسه
آلمان
هلند
سوئد
ترکیه
ژاپن
روسیه
استرالیا

فیلتر شکن رایگان

همانطور که می‌دانید فیلتر شکن رایگان در بیشتر مواقع با مشکلاتی همراه است که امکان دارد این مشکل وجود تبلیغات باشد و یا پایین بودن سطح کیفیت و امنیت ، ولی vpn های رایگانی که توسط ما برای شما ارائه خواهد شد هیچگونه تفاوتی با سرویس‌های بلند مدت ما نخواهند داشت ، یعنی فردی که از فروشگاه اصلی ما خرید vpn را انجام داده است با فردی که اشتراک رایگان یا یک هفته‌ای تهیه کرده در یک سطح هستند.

در نظر داشته باشید که هر کاربر تنها یک بار قابلیت خرید و یا دریافت وی پی ان از این قسمت را دارد و آن هم به دلیل ماهیت آن که جهت آشنایی و معرفی خدمات فیت نت در نظر گرفته شده است.

سوالی دارید؟ ۲۴ ساعته ۷ روز هفته پاسخ‌گوی شما هستیم