وبلاگ

آموزش راه‌اندازی و استفاده از ikev2 vpn در بلک‌بری

  • نوشته شده در1396/بهمن/چ
  • آموزش
  • فیت‌نت
آموزش راه‌اندازی و استفاده از ikev2 vpn در بلک‌بری
امتیاز شما به این نوشته چند است ؟

راه‌اندازی VPN ikev2 در بلک‌بری یکی از نیاز‌های جدی یک کاربری است که از دستگاه‌های بلک‌بری (Blackberry) استفاده می‌کند. آن‌هم به این دلیل که این سیستم‌عامل از پروتکل‌های زیادی پشتیبانی نمی‌کند و تنوع فیلتر شکن‌ها برای بلک‌بری نسبت به اندروید و IOS کمتر است. از آنجایی که بلک بری از نظر امنیت از حساسیت بالایی برخوردار است، امکان استفاده از پروتکل‌های PPTP یا L2TP که امنیت آن نسبتا کمتر از دیگر پروتکل‌هاست را به سیستم خود اضافه نکرده ولی به دلیل امنیت بالایی که وی پی ان ikev2 در اختیار شما قرار می‌دهد، امکان استفاده از آن برای کاربران فراهم شد.

آموزش وی پی ان ikev2 برای بلک بری

خوشبختانه برای آنکه در دستگاه بلک بری خود از این نوع پروتکل یا فیلتر شکن استفاده کنید هیچ نیازی به اپلیکیشن جانبی یا کانکشن ندارید و تنها از تنظیمات خود دستگاه روند را توضیح و آموزش خواهیم داد. همانند تصاویر، مراحل را دنبال کنید:

آموزش وی پی ان ikev2 برای بلک بری

گزینه VPN در این مرحله انتخاب کرده و در صفحه‌ی باز شده، دکمه مشخص شده را لمس کنید:

آموزش vpn برای بلک بری

به قسمت وارد کردن اطلاعاتی که هنگام خرید وی پی ان دریافت کردید رسیدیم. در هنگام وارد کردن اطلاعات به موارد زیر دقت بفرمایید:

  • با حروف کوچک لاتین وارد کنید ( دقت داشته باشید که دکمه Caps Lock فعال نباشد ).
  • از قرار دادن فاصله در ابتدا،انتها و بین اطلاعات بپرهیزید.
  • تمامی اطلاعات اشتراک وی پی ان را با دقت و صحیح وارد کنید.

آموزش فیلتر شکن ikev2 در بلک بری

این پیام سبز زنگ نشان دهنده‌ی این است که اتصال شما به VPN فیت نت موفقیت آمیز بود.

درصورتی‌که در روند آموزش ikev2 برای بلک بری خود با مشکلی مواجه شده‌اید، کارشناس‌های پشتیبانی فیت نت آماده پاسخگویی به شما کاربران عزیز هستند و همچنین چنانچه قسمتی از این آموزش برای شما نامفهوم و یا نیاز به توضیحات بیشتری داشت، از طریق قسمت نظرهای پایین همین صفحه ما را در جریان بگذارید تا در سریع‌ترین زمان ممکن به بررسی آن بپردازیم ( حتی اگر جزو کاربران فیت نت نباشید). از اینترنت امن و آزاد خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *