وبلاگ
آموزش بازگرداندن اکانت فیس‌بوک هک شده

آموزش بازگرداندن اکانت فیس‌بوک هک شده

هک شدن اکانت فیسبوک و عدم دسترسی به حساب‌کاربری با وجود تمام خاطره‌ها و پیام‌هایی که در مدت زمان مشخص، یک اتفاق ناخوشایند برای هر کاربری است.

زمانی که حساب کاربری شما هک شده باشد، تلاش‌ برای ورود به حسابتان ناموفق است چون فردی که اطلاعات هک را می‌داند حتما از ایمیل و راه‌های بازیابی خبر دارد و آن را برای شما غیر ممکن خواهد کرد ( با تغییر اطلاعات بازیابی رمز عبور).

هکرها می‌توانند از اطلاعات شخصی استفاده کنند و مشکلات زیادی در زندگی شخصی کاربر ایجاد کنند. راه‌های زیادی برای بازگرداندن سریع حساب وجود دارد که نشان می‌دهد مردم همیشه می‌خواهند حساب کاربری هک شده فیس‌بوک خود را به نهایت سرعت ممکن بازگردانند.

بازگرداندن اکانت فیسبوک هک شده

خوشبختانه، این فرآیند پیچیده یا طولانی نیست.

مراحل بازگرداندن حساب فیس‌بوک هک شده

زمانی که صحبت از بازگرداندن حساب فیس‌بوک می‌شود به یاد داشته باشید که هر چه زمان بیشتری را صرف تلاش برای جستجوی روش بازپس‌گیری هدر دهید، هکر وقت بیشتری برای سوءاستفاده از حسابتان دارد.

پروسه آموزش آسان است و مجموعه فیسبوک برای پیگیری و کمک به شما برای پس‌گیری حساب هک شده‌تان آماده پاسخگویی هستند.

پیدا کردن اکانت

آموزش بازگرداندن فیسبوک هک شده

به لینک https://www.facebook.com/hacked مراجعه کرده و روی دکمه‌ی “حساب من به خطر افتاده” یا “My Account is compromised” کلیک کنید. سپس فیس‌بوک به شما این امکان را می‌دهد تا با واردکردن ایمیل، شماره تلفن یا نام کامل خود، حسابتان را جستجو کنید.

فیسبوک هک شده

تنظیم مجدد رمز عبور

هنگامی‌که حسابتان را پیدا کردید، فیس‌بوک از شما می‌خواهد که رمز عبور قبلی خود را وارد کنید ( از آنجایی که هکر رمز شما ره تغییر داده است، همان رمز عبوری که قبلا استفاده می‌کردید به عنوان پسورد قبلی شناخته می‌شود). بدیهی است، که رمز فعلی‌تان کار نمی‌کند، زیرا هکر رمز عبور قدیمی شما را تغییر داده است. بنابراین، برای بازگرداندن حسابتان باید روی “Reset my password” کلیک کنید.

ایمیل اولیه‌تان را تغییر دهید

اولین کاری که هکر پس از هک کردن حساب کاربری فیس‌بوک می‌کند تغییر رمز عبور است. کار بعدی او تغییر ایمیل اصلی است تا تضمین کند که کاربر نمی‌تواند با موفقیت گذرواژه خود را تغییر دهد و گذرواژه جدید را دریافت کند.

اما نگران نباشید، شما می‌توانید ایمیل را دوباره به ایمیل قدیمی خود تغییر دهید. به‌سادگی روی “به هیچ‌یک دسترسی ندارید؟ ” یا “?No longer have access to these” در پایین کلیک کنید.

پس از کلیک روی این گزینه، می‌توانید رمز جدید خود را در آدرس ایمیل واردشده دریافت کنید و به فیس‌بوکتان بازگردید.

دستورالعمل مورد بحث در این مقاله برای بازیابی حساب کاربری فیس‌بوک به کاربر کمک خواهد کرد، اما کاربران باید اقدامات امنیتی لازم را برای حساب کاربری خود انجام دهند تا هرگز با این مشکل مواجه نشوند.

استفاده از رمزعبور قوی کلید ایمنی حساب شماست. فیس‌بوک امکان افزودن برخی از دوستان به لیست تماس‌های نزدیک را برای ارسال جزئیات حساب کاربری در صورت هک شدن حساب شما را نیز فراهم کرده است.

بااین‌حال، هکر می‌تواند افراد این لیست را به‌راحتی حذف کند بنابراین آن هم به آنصورت کمکی نمی‌کند. اما با توجه به تعداد حساب‌هایی که تاکنون هک شده‌اند، فیس‌بوک قطعاً با استراتژی‌های بهتری از چنین آسیب‌هایی جلوگیری خواهد کرد.

امتیاز خود را برای این مقاله ثبت کنید
[کل رای‌ها: 1 میانگین: 5]

بپرسید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.